Wiadomości branżowe

Znamy Kobietę Biznesu 2012

Czytelnicy Bankier.pl wyłonili Kobietę Biznesu 2012. W tym roku najbardziej przedsiębiorczą Polką została Marta Wysocka-Fronczek właścicielka firmy doradczej LEX & FINANCE.Konkurs na Kobietę Biznesu jest częścią Święta Kobiet Biznesu, które Bankier.pl, tradycyjnie już, obchodzi 8 marca. Jest to również dzień eksperckich dyżurów, dotyczących zakładania i prowadzenia firmy, a także okazja by zgłosić się do pierwszego etapu konkursu. Uczestniczką plebiscytu mogła zostać każda pełnoletnia kobieta, która prowadzi mikro lub małą firmę, założoną przed 1 stycznia 2012 roku.Z licznych zgłoszeń, jakie dotarły do redakcji, kapituła konkursu wybrała 10 kandydatek, które w drugim etapie walczyły o głosy internautów. O nominacji do drugiego etapu decydował przede wszystkim poziom przedsiębiorczości każdej z Pań oraz osiągnięcia biznesowe firmy w 2012 roku. Pod uwagę zostały wzięte także m.in. zaangażowanie

Czytelnicy Bankier.pl wyłonili Kobietę Biznesu 2012. W tym roku najbardziej przedsiębiorczą Polką została Marta Wysocka-Fronczek właścicielka firmy doradczej LEX & FINANCE.

Konkurs na Kobietę Biznesu jest częścią Święta Kobiet Biznesu, które Bankier.pl, tradycyjnie już, obchodzi 8 marca. Jest to również dzień eksperckich dyżurów, dotyczących zakładania i prowadzenia firmy, a także okazja by zgłosić się do pierwszego etapu konkursu. Uczestniczką plebiscytu mogła zostać każda pełnoletnia kobieta, która prowadzi mikro lub małą firmę, założoną przed 1 stycznia 2012 roku.

Z licznych zgłoszeń, jakie dotarły do redakcji, kapituła konkursu wybrała 10 kandydatek, które w drugim etapie walczyły o głosy internautów. O nominacji do drugiego etapu decydował przede wszystkim poziom przedsiębiorczości każdej z Pań oraz osiągnięcia biznesowe firmy w 2012 roku. Pod uwagę zostały wzięte także m.in. zaangażowanie właścicielki firmy w funkcjonowanie przedsiębiorstwa, działalność społeczna firmy, czy też trafienie z produktem/usługą w niszę rynkową.

Drugi etap konkursu to głosowanie internautów, którzy tytuł Kobiety Biznesu 2012 przyznali Marcie Wysockiej-Fronczek, właścicielce firmy LEX & FINANCE, która specjalizuje się w doradztwie prawnym i finansowym. Kobieta Biznesu 2012 roku dzieli się wiedzą i doświadczeniami z innymi osobami, które chcą założyć własny biznes. Celem jej firmy jest promocja i wspieranie przedsiębiorczości w Polsce.

Drugie miejsce zajęła Timea Balajcza, właścicielka biura tłumaczeń specjalistycznych BALAJCZA, trzecie natomiast - Katarzyna Dudzińska, właścicielka firmy Best Cargo Spedycja Krajowa i Międzynarodowa.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas wieczoru Kobiet Biznesu 25 kwietnia w Pure Sky Club w Warszawie. Na spotkaniu pojawi się 10 finalistek konkursu na Kobietę Biznesu 2012.

< 239887" >
Źródło Bankier.pl. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Czy Piechociński obiecuje kredytobiorcom Inflanty?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy