Finanse

Złoty Bankier 2009 ? nowa nagroda branży finansowej

Ideą przewodnią plebiscytu Złoty Bankier 2009 organizowanego przez Bankier.pl oraz PayU S.A. jest wyłonienie najlepszych produktów i usług finansowych 2009 roku. Od 4 do 24 stycznia na stronie www.zlotybankier.pl Internauci mogą głosować na produkty i usługi, które ich zdaniem zasługują na wyróżnienie.

Kategorie konkursowe proponowane przez organizatorów w ramach plebiscytu Złoty Bankier 2009 to między innymi: najlepsze konto osobiste, najlepsze konto dla Internauty, najlepsza karta kredytowa, najlepszy kredyt samochodowy i hipoteczny. Na dedykowanej stronie www.zlotybankier.pl Internauci mogą wybierać banki, których usługi i produkty są według nich godne polecenia. W ten sposób wyłonieni zostaną zwycięzcy w poszczególnych kategoriach. Bank, który zdobędzie najwięcej wskazań w poszczególnych kategoriach ogłoszony zostanie Złotym Bankiem 2009.

Dla użytkowników produktów finansowych kryteria, które powinien spełniać dobry bank mogą być różne ? mówi Michał Macierzyński ? analityk z Bankier.pl. ? W żaden sposób nie chcemy narzucać definicji ?dobrego banku? czy ?dobrego produktu?. Konkretny wybór zależy od preferencji indywidualnego klienta. Dla jednych liczą się właśnie wskaźniki ekonomiczne, dla innych jakość doradztwa czy przyjazne procedury.

W podobny sposób organizatorzy chcą wyróżnić instytucje oferujące produkty dla małych i średnich przedsiębiorstw. Osobną kategorią konkursową jest ?Innowacja finansowa 2009?. Z kilkudziesięciu zgłoszonych przez banki propozycji kapituła złożona ze specjalistów i ekspertów rynku finansowego wyłoni najbardziej nowatorski produkt.

Na biorących udział w głosowaniu Internautów czeka wiele atrakcyjnych nagród m.in. pendrive?y, książki i zestawy audio . Trzy wybrane osoby, które dodatkowo zaproponują hasło reklamujące portal Bankier.pl, zostaną zaproszone na uroczystą galę wręczenia statuetek Złoty Bankier 2009, podczas której poznamy zwycięzców plebiscytu. Wśród zaproszonych pojawią się przedstawiciele największych instytucji finansowych. Przedstawiciele zwycięskich banków odbiorą statuetki z rąk Joanny Kuzdak ? Prezes Zarządu Bankier.pl i Marcina Jabłońskiego ? Członka Zarządu PayU S.A.

Uroczystość odbędzie się 16 lutego 2010 r. w Warszawie w restauracji Forteca w Forcie Sanguszki. Organizatorzy zapewniają gorącą atmosferę karnawału, wyśmienitą muzykę serwowaną przez Marka Sierockiego oraz występ międzynarodowej orkiestry salsy – zespołu Calle Sol. Galę poprowadzi Piotr Bałtroczyk. Wszystko to gwarantuje niezapomnianą zabawę w eleganckiej oprawie.

Mamy nadzieję, że sukces tegorocznej edycji konkursu zachęci Internautów do udziału w naszym plebiscycie także w kolejnych latach. Liczymy na to, że Złoty Bankier okaże się dla Instytucji Finansowych ważną i prestiżową nagrodą, mobilizującą je do ciągłego podwyższania standardów i wychodzenia naprzeciw potrzebom klientów ? podsumowuje Beata Grabarczyk ? Dyrektor Marketingu i PR Bankier.pl.

Aby wziąć udział w plebiscycie na najlepsze usługi i produkty finansowe 2009 r. wystarczy odwiedzić stronę www.zlotybankier.pl . Głosować można w dniach 4-24 stycznia 2010 r.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #akcje   #albo   #czas   #fakt   #Finanse   #firmy   #Giełda   #inwestowanie   #jak   #jaki   #jej