Finanse Wiadomości branżowe

Zacznij poziom wyżej z Ernst & Young: rekrutacja 2012 rozpoczęta

Doradcza firma Ernst & Young zatrudni ok. 200 studentów i absolwentów we wszystkich 5-ciu biurach na terenie Polski. W swojej ofercie ma płatne praktyki oraz asystenckie stanowiska pracy. Zatrudnienie w Ernst & Young umożliwia

Doradcza firma Ernst & Young zatrudni ok. 200 studentów i absolwentów we wszystkich 5-ciu biurach na terenie Polski. W swojej ofercie ma płatne praktyki oraz asystenckie stanowiska pracy.

Zatrudnienie w Ernst & Young umożliwia młodym osobom szybszy rozwój zawodowy. Gwarantuje satysfakcjonującą pracę w międzynarodowym zespole specjalistów, różnorodne projekty, które pozwalają poznać działalność firm z różnych branż od wewnątrz, przejrzystą ścieżkę kariery oraz program szkoleń, który umożliwia zdobycie nowych umiejętności oraz wiedzy.

Do 10 kwietnia br. absolwenci studiów magisterskich mogą aplikować na stanowiska asystenckie do wszystkich działów firmy Ernst & Young: Audyt, Doradztwo Biznesowe, Podatkowe i Transakcyjne. Firma zatrudni również praktykantów – studentów ostatniego roku studiów magisterskich. Dla studentów właśnie kończących studia licencjackie oraz zainteresowanych rachunkowością został przygotowany Program Dwuletni, podczas którego kandydaci zdobywają doświadczenie zawodowe już podczas studiów. 

Anna Woźniak, Menedżer ds. Rekrutacji w Ernst & Young: Od kandydatów wymagamy biegłej znajomości języka angielskiego, umiejętności pracy zespołowej, komunikatywności, zaangażowania i innowacyjności. Jednocześnie gwarantujemy ciekawe i ambitne projekty, usystematyzowaną ścieżkę kariery oraz Program EYU, który zapewnia naszym pracownikom rozwój poprzez nabywanie doświadczeń, szkolenia oraz coaching. Szanse, które stwarza Ernst & Young są konkurencyjne i bardzo docenianie przez osoby rozpoczynające u nas karierę zawodową.

Joanna Polak, asystentka w dziale Audytu Ernst & Young przyznaje: Myślę, że najlepszym krokiem na jaki może zdecydować się osoba tuż po studiach jest rozpoczęcie pracy w dużej firmie, w której można się wiele nauczyć. Decydując się na Ernst & Young wiedziałam, że to pracodawca o mocnej i rozpoznawalnej marce, a rozpoczęcie kariery w takiej firmie to najlepsza inwestycja w samą siebie. Ernst & Young zapewnia mi starannie zaprojektowaną i usystematyzowaną ścieżkę rozwoju, dużym plusem jest również to, że już od pierwszych dni w firmie nowi pracownicy mogą liczyć na ambitne zadania i szybko stają się częścią zespołu.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym należy wypełnić formularz aplikacyjny dostępny na stronie: www.ey.com.pl/kariera

A to już wiesz?  Warto posłuchać mistrza - bezpieczni nad wodą

Informacje o pracodawcy

Ernst & Young jest najbardziej rozpoznawalną firmą świadczącą profesjonalne usługi doradcze w Polsce. Firma ma swoje biura w 5 miastach Polski (Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań i Wrocław). Pracownicy Ernst & Young, ponad 1400 osób, to eksperci w zakresie audytu, doradztwa biznesowego, podatkowego i transakcyjnego.

Od wielu lat Ernst & Young zajmuje czołowe miejsca w rankingach najlepszych pracodawców. Firma zdobyła pierwsze miejsce w rankingu ‘Pracodawca Roku 2011’ przeprowadzonym przez AIESEC Polska. Ernst & Young jest najbardziej pożądanym pracodawcą na rynku polskim wśród studentów kierunków ekonomicznych. Za kluczowe czynniki decydujące o atrakcyjności Ernst & Young jako pożądanego pracodawcy studenci uznali takie kryteria jak konkurencyjne wynagrodzenie, dobra atmosfera w pracy i satysfakcja z wykonywanych obowiązków.

W opublikowanym w lutym 2011 roku rankingu na najbardziej pożądanego pracodawcę Trendance Graduate Barometer przygotowanego na podstawie badania przeprowadzonego wśród 1400 polskich studentów, firma Ernst & Young uplasowała się na 3. miejscu w kategorii ‘Biznes’ – wyprzedzając wszystkie firmy z tzw. Wielkiej Czwórki

Firma Ernst & Young wygrała również I Ogólnopolskie Badanie MBE Student Index 2011, zdobywając 1. miejsce w rankingu Idealnych i Pożądanych Pracodawców – badanie zostało przeprowadzone wśród 2070 studentów i absolwentów zainteresowanych rozwojem kariery w branży finansowej.

Inne nagrody: Pierwsze miejsce w kategorii Prawo i drugie miejsce w kategorii Biznes w międzynarodowym rankingu Universum 2011, najlepiej rozpoznawalny pracodawca wśród studentów wydziałów prawa i administracji wg rankingu ELSA i wiele innych.

Więcej informacji na stronie: www.ey.com.pl/kariera

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy