Biznes

Z karty na konto

Internetowe przelewy z rachunku karty, bez utraty okresu bezodsetkowego – to nowa propozycja MultiBanku dla posiadaczy kart kredytowych. Usługa jest dostępna zarówno dla Klientów indywidualnych i firmowych.

Po zalogowaniu do internetowego serwisu transakcyjnego, posiadacze kart kredytowych MultiBanku mogą zlecać przelewy zewnętrzne i wewnętrzne oraz przelewy do ZUS i US bezpośrednio z rachunku karty kredytowej. To obok multilinii kolejny kanał zdalny umożliwiający dysponowanie limitem w karcie.

1164836_coins_51– Internet to główny kanał wykorzystywany przez Klientów MultiBanku do obsługi produktów bankowych – zarówno tych podstawowych, jak również zaawansowanych narzędzi kredytowych i inwestycyjnych. Dlatego wprowadzamy kolejne rozwiązania zapewniające Klientom samodzielność w relacjach z bankiem. Są one korzystne dla obu stron ? pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze. ? mówi Hubert Pałgan, Dyrektor Departamentu Sprzedaży MultiBanku ? Przelew z rachunku karty np. na własny rachunek bankowy jest tańszy niż wypłata gotówki z karty w bankomacie. Skorzystamy również z okresu bezodsetkowego, dlatego taka operacja może być atrakcyjnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują szybkiego dostępu do gotówki na krótki czas. Można w ten sposób opłacić domowe rachunki lub pokryć niespodziewane wydatki. ? dodaje.

Wszystkie przelewy dokonywane z karty kredytowej MultiBanku są traktowane jak transakcje bezgotówkowe. Dzięki temu Klient korzysta z okresu bezodsetkowego na takich samych zasadach, jak przy płatnościach kartą w sklepie.

W trakcie ostatniej aktualizacji systemu, MultiBank wprowadził również możliwość zdalnego dokonywania przelewów pomiędzy rachunkami kart kredytowych oraz możliwość przyjęcia przelewu zewnętrznego zleconego z innego banku bezpośrednio na rachunek karty. Operacje dokonywane pomiędzy kartami kredytowymi będą traktowane jak spłata zadłużenia.

Informacje dodatkowe:

Koszt przelewu z karty kredytowej (dla Klientów indywidualnych): 2,00%, min. 5 PLN

Koszt przelewu z karty kredytowej Visa Business Credit (dla Klientów biznesowych): 3,00%, min. 5 PLN

Karty kredytowe w ofercie MultiBanku:

– Visa Credit
– oprocentowanie: 20,00%
– grace period: 53 dni
– Visa Gold Credit
– oprocentowanie: 19,50%
– grace period: 53
– Visa Aquarius
– oprocentowanie: 11,90% przez pierwsze 6 miesięcy, po tym okresie 16,90%
– grace period: 54 dni
– Visa Platinum Credit
– ooprocentowanie: 14,90
– grace period: 54
– Visa Business Credit (karta dla firm)
– oprocentowanie: 17,00%
– grace period: 54 dni
– Visa MultiZET
– oprocentowanie: 20,00%
– grace period: 53 dni
– Visa MURATOR
– oprocentowanie: 19,90%
– grace period: 53 dni

Similar Posts