Finanse Wiadomości branżowe

Wyzwania HR we Wrocławiu

Pracuj.pl ? czołowy serwis rekrutacyjny ? zaprasza na czwartą edycję konferencji ?Wyzwania HR? poświęconą strategicznej roli HR w procesach zarządzania w organizacji.

  • Jak stół do piłkarzyków wpływa na zaangażowanie pracowników? 
  • Kto i dlaczego płaci pracownikom 2 000 zł za odejście po okresie próbnym?
  • Jak zarządzali wielcy wodzowie i przywódcy wielkich wypraw, a jak robią to współcześni menedżerowie?
  • Czego oczekuje pracownik z pokolenia Y?
  • Czego dział HR nie może pominąć, a czego powinien wystrzegać się jak ognia?

Odpowiedzi na te i inne pytania udzielą wybitni eksperci i uznani praktycy HR, reprezentujący różnorodne branże i kultury organizacyjne już 12 września, w hotelu Mercure Panorama przy pl. Dominikańskim we Wrocławiu.

Podczas 9 sesji tematycznych zaproszeni eksperci przedstawią najlepsze praktyki zarządzania, najnowsze trendy, a także prognozy oraz wyzwania, z jakimi decydentom HR przyjdzie zmierzyć się w 2013 roku. W czasie konferencji zaprezentowany zostanie po raz pierwszy najnowszy raport Pracuj.pl ?Wyzwania HR w 2013 roku?. Badanie to pokazuje, jak branża HR ocenia zmiany na rynku pracy, jakie ma oczekiwania co do przyszłości oraz które obszary uznaje za kluczowe w codziennej pracy.

Uczestnicy tegorocznej wrocławskiej edycji ?Wyzwań HR? będą mieli okazję wziąć udział w sesjach poświęconych przywództwu i wielkim wodzom w akcji, zarządzaniu oczekiwaniami pracowników pokolenia Y, poskromieniu ambicji działu HR oraz mediom społecznościowym
w służbie HR. Wewnętrzne rozwiązania rekrutacyjne dla masowego procesu rekrutacji w branży IT/Telco zaprezentują Monika Cwynar-Kepa i Piotr Rychel z Nokia Siemens Networks. O rozwoju personalnym pracowników na przykładzie programu wdrożonego w Kraft Foods Polska Confectionery Production Sp. z o.o. opowie Agnieszka Paprota. Izabela Bartnicka oraz Urszula Zając-Pałdyna z Grupy Pracuj Solutions przedstawią przykłady działań z zakresu employer brandingu, motywowania pracowników i komunikacji wewnętrznej, które przyczyniły się do sukcesu, jakim było zajęcie przez Grupę Pracuj w 2011 roku pierwszego miejsca w badaniu Najlepsi Pracodawcy AON Hewitt w kategorii małych i średnich przedsiębiorstw.

?Konferencja ?Wyzwania HR? to przede wszystkim forum wymiany doświadczeń oraz obserwacji. Sprzyja także integrowaniu społeczności HR w regionie oraz budowaniu praktycznych relacji między jego uczestnikami ? czyli praktykami HR oraz ekspertami i menedżerami kształtującymi politykę personalną w firmach. To spotkanie to także zastrzyk kreatywnego myślenia i możliwość poznania najlepszych praktyk stosowanych przez najlepszych specjalistów na rynku? ? zaprasza Przemysław Gacek, prezes zarządu Grupy Pracuj Solutions, do której należy serwis Pracuj.pl

Więcej informacji oraz szczegółowy program konferencji ?Wyzwania HR? znajdą Państwo na stronie: http://www.wyzwaniahr.pl/


 

Informacje o organizatorze:

Pracuj.pl to wiodący polski serwis rekrutacyjny skierowany do specjalistów i menedżerów. Specjalizuje się w rekrutacji przez Internet oraz w kształtowaniu wizerunku pracodawców, wspierając firmy w pozyskiwaniu najlepszych kandydatów do pracy. Pracuj.pl jest także członkiem-założycielem największego na świecie sojuszu niezależnych serwisów rekrutacyjnych The Network, zrzeszającego serwisy działające w ponad 120 krajach świata. Właścicielem portalu Pracuj.pl jest Grupa Pracuj Solutions sp. z o.o.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy

Tagi: #bezpieczeństwo   #dla   #nie   #UNIQA