Finanse Wiadomości branżowe

Wind Mobile zadebiutuje na WallStreet

Nie będzie to jeszcze debiut na nowojorskiej giełdzie, ale ambicje spółki sięgają daleko, więc kto wie... :)
Póki co notowana na NewConnect spółka będzie obecna w dniach 1-3 czerwca na konferencji WallStreet organizowanej w Zakopanem przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

Uczestnictwo Wind Mobile w konferencji WallStreet ma za zadanie przekonanie dotychczasowych akcjonariuszy o słuszności inwestycji oraz zachęcenie nowych partnerów do zakupu akcji Wind Mobile. Wind Mobile działa w najdynamiczniej rozwijającym się segmencie rynku telekomunikacyjnego i pracuje nad fascynującymi przedsięwzięciami, których realizacja jest możliwa dzięki środkom pozyskanym między innymi właśnie od akcjonariuszy.

W trakcie niedzielnej prezentacji Prezes Zarządu, Igor Bokun poruszy tematy nurtujące obecnych i dotychczasowych inwestorów:

  • Czy akcje Wind Mobile będą notowane po 10 zł do końca 2012?
  • Czy reklaMÓWKA najskuteczniej dociera do umysłu konsumenta?
  • Dlaczego Google inwestuje w technologie wykorzystywane przez reklaMÓWKĘ?
  • Co sprawia, że Polska jest europejskim liderem halodzwonków?
  • Czy OpenRingback pozwoli na podwojenie rynku halodzwonków w Polsce?
  • Czy Wind Mobile rzeczywiście prowadzi relacje inwestorskie „na medal”?
  • Dlaczego „partnerski outsourcing” usług dodanych przynosi korzyści operatorom?
  • Czy model biznesowy Wind Mobile można powielić zagranicą?

 

Dodatkowo podczas konferencji będzie możliwe indywidualnych spotkań z prezesem Wind Mobile. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy na adres piotr.kiser@windmobile.pl.

 

O Wind Mobile SA (www.windmobile.pl)
Wind Mobile jest integratorem i dostawcą autorskich rozwiązań teleinformatycznych umożliwiających operatorom mobilnym oferowanie nowoczesnych usług i generowanie dodatkowych przychodów. Użytkownicy telefonów komórkowych z technologią i produktami Wind Mobile spotykają się każdego dnia.

Firma znana głównie dzięki wysoce skalowalnej Platformie RBT, oferującej popularne halodzwonki, dostarcza również takie rozwiązania mobilne jak: VAS Force, HaloAds, Mobile Ad Server, Voice Courier, Smart Apps, USSD Gateway, IVR/ITR, Call Completion, Voice Mailing, Recommendations oraz wiele innych.
Do grona klientów Wind Mobile należą wszyscy najwięksi komórkowi operatorzy w Polsce: Polska Telefonia Cyfrowa (T-Mobile, Heyah), PTK Centertel (Orange), Polkomtel (Plus), P4 (Play Mobile) i Cyfrowy Polsat, a także operator Nova w Islandii.

reklaMÓWKA (www.rekla-mowka.pl)
Rozwiązanie to pozwala na zamianę sygnału oczekiwania na połączenie na przekaz reklamowy. Ta nowatorska forma reklamy charakteryzuje się niespotykaną do tej pory skutecznością oraz olbrzymim zasięgiem. Każdy abonent może ustawić odgrywanie reklam na swoim telefonie, a w zamian otrzyma ustaloną gratyfikację, np. w postaci darmowych minut, dzięki czemu reklamy będą docierały do milionów Polaków.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy