Wiadomości branżowe

TransferGo ? nowy gracz na rynku międzynarodowych przelewów pieniężnych wchodzi do Polski

Teaser

Dobra wiadomość dla wszystkich osób wysyłających pieniądze z Wielkiej Brytanii do Polski ? teraz można skorzystać z nowego, bezpiecznego systemu TransferGo, który jest szybszy i tańszy od tradycyjnych przelewów bankowych.

Firma założona niecały rok temu w Wielkiej Brytanii zdobywa coraz większą popularność nie tylko wśród emigrantów. W ciągu tylko kilku miesięcy za pośrednictwem TransferGo przesłano 300.000 Funtów (~ 1.400.000 PLN), pozwalając na oszczędność czasu i pieniędzy. Obecnie serwis rozpoczyna działalność w innych krajach, w tym również w Polsce.

Zespół TransferGo składa się ze specjalistów w branży, również ekspatów, którzy podczas życia i pracy za granicą sami doświadczyli problemów drogich, wolnych i skomplikowanych przelewów gotówki za pośrednictwem banków czy innych instytucji finansowych.

- Międzynarodowe przelewy pieniężne nie są domeną jedynie banków, ale również całkiem sporej liczby agencji finansowych. Jest kilka firm zajmujących się przelewami pieniężnymi, jednak żadna z nich nie ma idealnego systemu obsługi. Naszym celem było stworzenie atrakcyjnego i prostego systemu, który pozwoli na szybkie i bezproblemowe przelewy gotówki pomiędzy różnymi krajami. ? mówi Daumantas Dvilinskas, CEO TransferGo.

System TransferGo pozwala na szybkie i bezpieczne przelewy pieniężne do 5000 funtów (lub odpowiednika w innej walucie). Opłata za usługę jest stała i wynosi 2,5 funta za każdą transakcję. Bardzo ważna jest również szybkość transferu ? pieniądze znajdą się na koncie odbiorcy już w następnym dniu roboczym. Pełen cennik znajduje się na stronie www.transfergo.com/pl, nie ma ukrytych opłat. Porównując z bankiem - jeśli chcemy wysłać niewielką sumę, np. 20 funtów za pośrednictwem brytyjskiego banku, będzie to kosztowało 20 funtów oraz zajmie aż do 4 dni roboczych.

Wysłanie pieniędzy za pośrednictwem systemu TransferGo nie wiąże się z żadnymi umowami czy dodatkowymi warunkami. Trzeba się tylko zalogować na stronie www.transfergo.com/pl, wpisać dane odbiorcy i zrobić lokalny przelew z banku na konto TransferGo. Pieniądze znajdą się na koncie odbiorcy nie później, niż w następnym dniu roboczym.

TransferGo został zauważony przez jednego z inwestorów early stage Twittera - Grega Kidd (który jest również doradcą w Square Inc.) Jest mentorem TransferGo, pomaga w rozwoju biznesu, operacjach finansowych i wejściu w przyszłości na rynek amerykański ?  celem firmy jest połączenie Europy i Stanów Zjednoczonych szybkim transferem pieniężnym.

 

*  *  *


TransferGo Limited jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, zarejestrowaną w Anglii i Walii pod numerem 07914165, adres biura Cheapside 107, EC2V 6DN, Londyn, Wielka Brytania. TransferGo Ltd działa na podstawie regulacji wydanych przez brytyjski Urząd ds. Usług Finansowych (FSA) jako instytucja small payment oraz dyrektywy dotyczącej usług płatniczych z 2009 roku w zakresie świadczenia usług płatniczych i przekazów pieniężnych. Numer FSA to 578389. Jest również zarejestrowana w HMRC jako licencjonowany pośrednik przepływów pieniężnych pod numerem 12667079.

 

Odwiedź nas: ? www.transfergo.com/pl

 

Kontakt TransferGo: Tomas Snitka

Mail:  tomas@transfergo.com

< 238184" >
Źródło Espresso 77 Communications / martabarlak.com. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy