Wiadomości branżowe

TEEKANNE Gepardem Biznesu 2012

TEEKANNE Polska, polski oddział europejskiego koncernu od ponad 130 lat dostarczającego konsumentom wyśmienite herbaty, został uhonorowany tytułem Geparda Biznesu 2012 oraz Efektywna Firma 2012. Te prestiżowe wyróżnienia nadawane są najbardziej dynamicznym i efektywnym firmom, które uzyskały największy przyrost wartości rynkowej.

Analizy przedsiębiorstw od 7 lat prowadzi Redakcja Magazynu Przedsiębiorców ?Europejska Firma?.

- Przyznane nagrody potwierdzają, że nasza firma rozwija się na tyle dynamicznie, że zostało to dostrzeżone ? i wyróżnione. Cieszą tym bardziej, że podkreśla sukcesywnie umacnianą pozycję TEEKANNE w konsumpcji spożywczej. To także pozytywny impuls pokazujący, że kompleksowe działania, jakie podejmujemy dla podkreślenia naszej obecności na rynku, angażowanie konsumentów w różnego rodzaju aktywności, przynoszą efekt mówi Maciej Rymski, National Sales Manager TEEKANNE Polska. Za naszym sukcesem stoi szereg czynników ? dobrze budowana dystrybucja, zaangażowanie pracowników, ale przede wszystkim jakość produktu - dodaje.

Zbadano wyniki finansowe ponad 60 tysięcy firm, a laureatów wyłoniono na podstawie danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego oraz tych dostarczonych przez same firmy. Metodologia badań pokazuje wzrost wartości rynkowej firmy, gdyby jej akcje notowany były na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Koncern TEEKANNE to ponad 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
http://herbatarozgrzewa.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

< 242432" >
Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #ing   #od   #osobiste   #systemu