Wiadomości branżowe

TAURON nagrodzony Diamentami Forbesa

Grupa TAURON została nagrodzona przez redakcję miesięcznika Forbes w corocznym rankingu, wyróżniającym działalność najlepszych firm w regionie. Podczas gali rozdania śląskich Diamentów, która odbyła się 27 marca w Katowicach, TAURON Polska Energia otrzymał wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa 2013 w kategorii firm o poziomie przychodów powyżej 250 mln
Teaser

Grupa TAURON została nagrodzona przez redakcję miesięcznika Forbes w corocznym rankingu, wyróżniającym działalność najlepszych firm w regionie.

Podczas gali rozdania śląskich Diamentów, która odbyła się 27 marca w Katowicach, TAURON Polska Energia otrzymał wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa 2013 w kategorii firm o poziomie przychodów powyżej 250 mln zł w województwie śląskim. Nagrodę odebrał Krzysztof Zawadzki, wiceprezes zarządu ds. finansowych.

Nagrodzona została również strona internetowa spółki ? została uznana najlepszą stroną internetową w województwie śląskim, wygrywając w rankingu e-Diamenty Forbesa&Biznes.pl 2013.

Podczas małopolskiej gali Diamenty Forbesa 2013, która odbyła się 20 marca w Krakowie, została nagrodzona także spółka Grupy ? TAURON Dystrybucja, otrzymując pierwszą nagrodę w kategorii przedsiębiorstw o przychodach powyżej 250 mln zł w Małopolsce.

TAURON Polska Energia SA jest spółką holdingową w grupie kapitałowej, która zajmuje się wydobyciem węgla, wytwarzaniem, dystrybucją i sprzedażą energii. Grupa TAURON obejmuje swoim działaniem 18 proc. powierzchni kraju i jest jednym z największych podmiotów gospodarczych w Polsce. W skład Grupy TAURON wchodzą m.in. TAURON Wytwarzanie, TAURON Dystrybucja, TAURON Sprzedaż, TAURON Obsługa Klienta, Południowy Koncern Węglowy, TAURON Ekoenergia oraz TAURON Ciepło.

< 238185" >
Źródło TAURON Polska Energia SA. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Paweł Zylm wśród Najlepszych Menedżerów Roku 2012

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy