Finanse Wiadomości branżowe

System Sage ERP X3 u dystrybutora drzewek i krzewów

Firma Sage sp. z o.o. rozpoczęła wdrożenie oprogramowania Sage ERP X3 u polskiego dostawcy najwyższej jakości materiału szkółkarskiego, w tym drzewek i krzewów: firmie Fructoplant. Wdrożenie rozwiązania Sage ERP X3 potrwa około 3

Firma Sage sp. z o.o. rozpoczęła wdrożenie oprogramowania Sage ERP X3 u polskiego dostawcy najwyższej jakości materiału szkółkarskiego, w tym drzewek i krzewów: firmie Fructoplant.

Wdrożenie rozwiązania Sage ERP X3 potrwa około 3 miesięcy. Start produkcyjny systemu przewidziany jest na początek 2013 r. Początkowo, zakres wdrożenia miał objąć jedynie obszary sprzedaży, zakupów, magazynowania oraz produkcji.  Jednak, po zapoznaniu się z funkcjonalnością modułu finansowego, przedstawiciele firmy Fructoplant podjęli decyzję o wdrożeniu także pełnej obsługi finansów, co pozwoli spółce na uzyskanie wymiernych korzyści, m.in. w zakresie raportowania, przy relatywnie niewielkich kosztach dodatkowych. Jednocześnie wdrożenie modułu finansowego nie wpłynie na zmianę terminu docelowego uruchomienia całości systemu
w Fructoplancie.

Fructoplant sp. z o.o. jest firmą działającą od 2006 roku. Skupia się na wprowadzaniu do obrotu najwyższej jakości materiału szkółkarskiego, w tym głównie dla klientów indywidualnych. Oferowane przez firmę drzewka i krzewy produkowane są wyłącznie w polskich szkółkach ogrodniczych.

Więcej o Sage ERP X3: http://www.sage.com.pl/erp-x3.

Sage sp. z o.o. jest wiodącym producentem oprogramowania wspomagającego zarządzanie, głównie dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Spółka wchodzi w skład Sage Group plc ? należącej do grona największych dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie na świecie. Posiada oddziały w Bytomiu, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Sopocie, Warszawie i Wrocławiu oraz sieć ponad 400 dystrybutorów i partnerów biznesowych na terenie całego kraju.
Oferta firmy obejmuje m.in. System Zarządzania Forte ? zaawansowane rozwiązanie klasy ERP dla średnich przedsiębiorstw ? oraz 2 linie produktów dla małych firm i mikroprzedsiębiorstw: Symfonia i Symfonia Start, a także w pełni zlokalizowany program CRM: Sage ACT!.
Od maja 2011 r. do oferty firmy dołączony został międzynarodowy system Sage ERP X3 ? globalne, zintegrowane rozwiązanie ERP dla dynamicznie rozwijających się średnich i większych przedsiębiorstw.

http://www.sage.com.pl

http://g.co/maps/nky9n 

http://blog.sage.com.pl 

A to już wiesz?  Masz pomysł na biznes? Inwestora z portfelem znajdziesz na e-kapital.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy