banki Oszczędzanie

Swoboda lokowania, czyli depozyty w KB

Swoboda lokowania, czyli depozyty w KB

Kredyt Bank rozpoczął wiosenną promocję oferty depozytowej. Proponuje lokatę Progres o rosnącym oprocentowaniu ? od 5% do 7%. Równocześnie wystartowały dwie promocje dedykowane dla dotychczasowych klientów Kredyt Banku, w których mogą oni zarabiać nawet 7% za nowe środki. Zdywersyfikowana oferta służy budowie stabilnego portfela depozytów.

W 2009 roku Kredyt Bank pozyskiwał depozyty w tempie dwukrotnie szybszym niż rynek. Pozwoliło to na wzmocnienie udziałów rynkowych i zwiększenie bazy depozytowej klientów indywidualnych do 13 mld złotych. Obecnie bank realizuje kampanię promującą oszczędzanie w Kredyt Banku.

– Dzięki taktycznym kampaniom marketingowym i nowej ofercie depozytowej Kredyt Bank utrzymał szybkie tempo wzrostu i zbudował solidną bazę depozytową. Zamierzamy utrzymać ten trend w tym roku wspierając nasze sztandarowe produkty oszczędnościowe i inwestycyjne. ? mówi Tomasz Molenda, Dyrektor Departamentu Bankowości Detalicznej.Aby pozyskać lojalnych klientów, Bank systematycznie poszerza ofertę o nowoczesne produkty depozytowe i inwestycyjne zapewniające klientom bezpieczeństwo oszczędzania.

Pierwszą nowością jest Lokata Progres. Wysokość odsetek wzrasta z czasem utrzymywania pieniędzy, aż do 7% w 6 miesiącu. W całym okresie oszczędzania jej średnie oprocentowanie wyniesie 5,33% i jest stałe, co przy malejącym oprocentowaniu na rynku jest bardzo ważne dla klientów. Środki są kapitalizowane miesięcznie, a odsetki mogą być dopisane do kapitału lub wypłacane na wskazany rachunek. Klient ma możliwość wypłat części oszczędności bez utraty naliczanych odsetek za wszystkie pełne miesiące oszczędzania. Minimalna kwota to 1 tys. zł, maksymalniej nie określono.

– Kryzys finansowy nauczył Polaków, że znaczenie ma nie tylko wysoki zysk, ale i szybki dostęp do środków oraz gwarancja utrzymania stałego oprocentowania, dlatego właśnie zdecydowaliśmy się wdrożyć lokatę Progres, gdzie klient nie tylko dobrze zarabia, ale ma także możliwość wypłaty w dowolnym czasie, bez utraty odsetek. Po koncie oszczędnościowym z dzienną kapitalizacją to kolejny nowoczesny produkt dla klientów. Teraz mamy najbardziej kompleksową i jedną z najlepszych ofert oszczędnościowych na rynku. ? dodaje Tomasz Molenda.

Konto Oszczędnościowe – Lokata Swobodna z dzienną kapitalizacją odsetek cieszy się dużą popularnością wśród posiadaczy naszych Ekstrakont, dla których jest dedykowany. To jedno z najwyżej oprocentowanych na rynku Kont Oszczędnościowych. Teraz dzięki promocji można na nim zarobić 5,67% dla kwot poniżej 15 000zł, co odpowiada zyskowi z tradycyjnej lokaty oprocentowanej na 7%.Dla oszczędzających klientów Kredyt Bank przygotował kolejną edycję promocji lojalnościowej, w której na standardowym Koncie Oszczędnościowym mogą zarabiać nawet 6% za każdą nowo zdeponowaną złotówkę niezależnie od wpłaconej kwoty.

Similar Posts