Finanse Wiadomości branżowe

Światowy gigant z branży naftowej zatrudni studentów i absolwentów PG

Schlumberger to największe na świecie przedsiębiorstwo zajmujące się usługami związanymi z obsługą pól naftowych. Spółka zatrudnia obecnie ponad 100 000 osób, które pracują w ponad 80 krajach. Jeśli i ty jesteś zainteresowany pracą u międzynarodowego giganta w najbliższy wtorek, 8 listopada przyjdź na spotkanie z przedstawicielem firmy.  Zapraszamy o godz. 10.00 do sali 300 w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej.

Na naszej uczelni gościć będzie Emmanuel Guilhamon,  CEU-OFS Recruting&University Relations Manager, który opowie o profilu i działalności firmy Schlumberger.

9 i 10 listopada planowana jest rekrutacja na stanowisko Field Engineer (inżynier terenowy). Szczególnie poszukiwani są absolwenci i studenci ostatniego roku studiów z dziedzin: informatyka, budownictwo lądowe, chemia, elektrotechnika oraz mechanika.

Uwaga! Zainteresowanych pracą w firmie Schlumberger prosimy o przyniesienie na wtorkowe spotkanie CV w języku angielskim oraz zdjęcia lub przesłanie ich na adres e-mail: piomar@pg.gda.pl lub astopien@pg.gda.pl. Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowy kwalifikacyjne. 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #akcje   #dla   #fundusze   #fundusze emerytalne   #gdy   #inaczej   #informacje   #informacji   #inwestowanie   #inwestycje   #jak