BRE Bank SA mBank MultiBank

subskrypcja dwuletniej lokaty strukturyzowanej opartej o kontrakt terminowy na indeks giełdowy WIG20

Wielka Dwudziestka w mBanku

mBank rozpoczyna subskrypcję dwuletniej lokaty strukturyzowanej opartej o kontrakt terminowy na indeks giełdowy WIG20.

Aktywem bazowym lokaty jest kontrakt terminowy na indeks giełdowy WIG20. Strategia inwestycyjna lokaty zakłada wzrost cen kontraktów terminowych na WIG20 w perspektywie najbliższych dwóch lat.

W okresie trwania lokaty zostaną przeprowadzone 2 obserwacje aktywa bazowego (w dzień startu oraz dwa dni robocze przez zakończeniem okresu inwestycji. Klientowi zostaną wypłacone pełne odsetki od lokaty jeśli cena kontraktu znajdzie się w przedziale od 110 do 150% swojej wartości początkowej.

Jeżeli wartość ta wyniesie 150% wartości początkowej, odsetki od lokaty wyniosą 19,09% w skali roku, przy założeniu 105% wskaźnika partycypacji. Przy wzroście wartości aktywa bazowego powyżej 150% wartości początkowej, Klient otrzyma odsetki w wysokości 5,25% w skali roku. Wskaźnik partycypacji zostanie ostatecznie ustalony 9 czerwca 2010 r. i będzie nie niższy niż 95%.

Prognozowany wysoki wzrost PKB w Polsce pozytywnie rokuje wynikom lokaty- tłumaczy Monika Chwiedziewicz, Naczelnik Wydziału Produktów Inwestycyjnych i Oszczędnościowych mBanku – Można także spodziewać się, iż globalne fundusze inwestycyjne zaczną doważać swoje portfele polskimi akcjami, co powinno powodować relatywnie lepsze zachowanie się naszych indeksów względem reszty świata. – dodaje Chwiedziewicz.

Subskrypcja na lokatę strukturyzowaną Wielka Dwudziestka w mBanku rozpoczęła się 25 maja br., potrwa zaś do 8 czerwca 2010 r., a minimalna kwota inwestycji to 1 000 zł.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Proponuje także usługi telekomunikacyjne wirtualnego operatora komórkowego – mBank mobile. W grudniu 2009 r. mBank w rankingu ?Bank Najbliższy Klientowi” ?Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator, został ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł ?Złotego Banku 2009 r.”, przyznawany przez internautów w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA “Złoty Bankier”, to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.

mBank – od 10 lat na polskiej scenie bankowej.

Similar Posts