Wiadomości branżowe

Przebojowy kredyt hipoteczny w Banku Pocztowym

Bank Pocztowy rozpoczął promocję kredytów mieszkaniowych. Marża wynosi 1,2% przez cały okres kredytowania i jest obecnie jedną z najniższych na rynku. Bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu. Promocja trwa do końca lipca.– W ramach aktualnej promocji zrezygnowaliśmy z pobierania prowizji i zaproponowaliśmy bardzo korzystną marżę – 1,2%. Warunkami skorzystania z tej oferty jest posiadanie lub otwarcie konta w naszym banku, na które będzie wpływało minimum 2 500 zł miesięcznie, aktywne użytkowanie karty debetowej lub kredytowej oraz zakup pakietu ubezpieczeń z oferty banku. Promocja oferowana jest naszym Klientom nawet gdy nie posiadają wkładu własnego – mówi Michał Moskalik, Zastępca Dyrektora Departamentu Sprzedaży Bankowości Pocztowej.Pakiet ubezpieczeń zawiera ochronę życia, utraty pracy, trwałej i całkowitej niezdolności do pracy oraz, w przypadku leczenia szpitalnego, następstw nieszczęśliwego wypadku. Ponadto w ofercie znajduje się korzystne ubezpieczenie nieruchomości, które stanowi zabezpieczenie kredytu.Bank Pocztowy przyznaje kredyty mieszkaniowe na okres do 40 lat. W ofercie znajdują się również kredyty konsolidacyjne oraz pożyczki hipoteczne.

Bank Pocztowy rozpoczął promocję kredytów mieszkaniowych. Marża wynosi 1,2% przez cały okres kredytowania i jest obecnie jedną z najniższych na rynku. Bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu. Promocja trwa do końca lipca.

? W ramach aktualnej promocji zrezygnowaliśmy z pobierania prowizji i zaproponowaliśmy bardzo korzystną marżę ? 1,2%. Warunkami skorzystania z tej oferty jest posiadanie lub otwarcie konta w naszym banku, na które będzie wpływało minimum 2 500 zł miesięcznie, aktywne użytkowanie karty debetowej lub kredytowej oraz zakup pakietu ubezpieczeń z oferty banku. Promocja oferowana jest naszym Klientom nawet gdy nie posiadają wkładu własnego ? mówi Michał Moskalik, Zastępca Dyrektora Departamentu Sprzedaży Bankowości Pocztowej.

Pakiet ubezpieczeń zawiera ochronę życia, utraty pracy, trwałej i całkowitej niezdolności do pracy oraz, w przypadku leczenia szpitalnego, następstw nieszczęśliwego wypadku. Ponadto w ofercie znajduje się korzystne ubezpieczenie nieruchomości, które stanowi zabezpieczenie kredytu.

Bank Pocztowy przyznaje kredyty mieszkaniowe na okres do 40 lat. W ofercie znajdują się również kredyty konsolidacyjne oraz pożyczki hipoteczne. Wysokość kredytu mieszkaniowego może sięgnąć nawet 100% wartości nieruchomości. O kredyt wspólnie może ubiegać się do czterech osób ? zwiększając w ten sposób zdolność kredytową. 

Bank Pocztowy oferuje swoim Klientom kredyty gotówkowe, kredyty mieszkaniowe, kredyty konsolidacyjne i pożyczki hipoteczne. Posiadacze Pocztowego Konta Nestor i Standard mogą liczyć na szybki kredyt w koncie.

 

Źródło Bank Pocztowy SA. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Obroty Rossmanna przekroczyły 5 miliardów zł

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy