Finanse Wiadomości branżowe

Promocja “Inwestuj taniej!” w Grupie PKO Banku Polskiego

Od 7 do 31 maja klienci chcący nabyć jednostki uczestnictwa wybranych funduszy inwestycyjnych oferowanych przez PKO TFI zapłacą o połowę mniejszą opłatę manipulacyjną. Promocja jest oferowana przez PKO Bank Polski, DM PKO Banku Polskiego, PKO TFI oraz Inteligo i iPKO.

Od 7 do 31 maja PKO TFI obniża o 50 proc. opłaty manipulacyjne za nabycie jednostek uczestnictwa w następujących funduszach inwestycyjnych:

  • PKO Zrównoważony – fio,
  • PKO Akcji – fio,
  • PKO Akcji Nowa Europa – fio,
  • PKO Akcji Małych i Średnich Spółek – fio,
  • PKO Strategicznej Alokacji – fio,
  • PKO Akcji Plus,
  • PKO Zrównoważony Plus.

Promocją „Inwestuj Taniej” objęte są jednostki uczestnictwa typu A nabyte na rejestrach podstawowych otwartych w oddziałach PKO Banku Polskiego, Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego, a także za pośrednictwem PKO TFI, Inteligo oraz iPKO.

Aby nabycie jednostek uczestnictwa w ramach promocji nastąpiło do 31 maja, środki przekazane tytułem ich nabycia muszą być zaksięgowane na rachunku odpowiedniego funduszu do 30 maja. Zlecenia złożone 31 maja nie zostaną objęte promocją. Nie obejmuje ona również wpłat dokonanych w ramach konwersji lub przeniesienia.

Szczegółowe zasady promocji „Inwestuj Taniej” dostępne są m.in. na stronie www.pkobp.pl, www.inteligo.pl oraz www.pkotfi.pl.

***
PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego. Skonsolidowany zysk netto PKO Banku Polskiego za 2011 rok wyniósł 3,8 mld zł. Bank jest regularnie nagradzany w prestiżowych rankingach. Został uhonorowany nagrodą „Bank of the Year in Poland” przyznawaną przez międzynarodowy miesięcznik The Banker. Doceniono zarówno jego wyniki finansowe, jak i kompleksową modernizację. Instytut Rachunkowości i Podatków uhonorował Raport roczny PKO Banku Polskiego za 2010 rok Nagrodą Główną w konkursie „The Best Annual Report” w kategorii Banki i instytucje finansowe. Dwa produkty PKO Banku Polskiego: kredyt gotówkowy i lokata bankowa, zostały nagrodzone przez miesięcznik Reader's Digest certyfikatami "Produkt Roku 2011" jako najczęściej i najchętniej wybierane przez klientów. Bank jest też m.in. laureatem "Złotego Bankiera" za najlepszy na rynku kredyt hipoteczny, zwycięzcą konkursu "Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców", posiadaczem certyfikatu "Firma Przyjazna Klientowi" oraz najlepszym bankiem komercyjnym według Warsaw Business Journal. Innowacyjne rozwiązania bankowości korporacyjnej PKO Banku Polskiego zostały nagrodzone w konkursie Europrodukt. Bank otrzymał w ostatniej edycji tego konkursu trzy statuetki w kategorii produkt - za rachunek płacowy i skonsolidowany oraz rachunek escrow. Ponadto system bankowości elektronicznej iPKO Biznes po raz drugi zdobył Medal Europejski. PKO Bank Polski jest również najsilniejszym wizerunkowo bankiem w kraju, o czym świadczy pozycja lidera rankingu "Top Marka" według magazynu Press oraz tytuł Marki Godnej Zaufania przyznany przez miesięcznik Reader’s Digest. Jest także najdroższą marką na polskim rynku bankowym. Specjaliści z magazynu The Banker wycenili jej wartość na 1,5 mld dolarów, a w rankingu Rzeczpospolitej „Polskie Marki 2011” jej wartość została określona na 3,75 mld złotych. Działalność filantropijna PKO Banku Polskiego została doceniona przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, która przyznała Bankowi oraz Inteligo Financial Services statuetkę Dobroczyńcy Roku 2010, oraz przez Forum Darczyńców w Polsce, które przyznało Bankowi Nagrodę Specjalną za długoletnie i konsekwentne wspieranie działań społecznie użytecznych.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy