Wiadomości branżowe

Olivia Business Centre partnerem Beach Volleyball Business Cup Sopot 2013

Turniej siatkówki plażowej ?Beach Volleyball Business Cup Sopot 2013? adresowany jest do jest firm i organizacji zrzeszających przedsiębiorców. Celem turnieju jest budowanie wizerunku pracodawcy pożądanego na rynku pracy, a także działanie na rzecz efektywnej współpracy pracodawca ? pracownik. Wydarzenie to służy również budowaniu nowej, turystyczno ? biznesowej wizytówki Pomorza. Mecze rozegrane zostaną w sobotę, 29 czerwca 2013 r.

- Sposobów skutecznej komunikacji i budowy pozytywnych relacji w firmie jest wiele. Nasz turniej siatkówki plażowej jest idealnym narzędziem, dzięki któremu firmy mogą wzmocnić ducha zespołu, poczucie przynależności do firmy a zarazem promować potencjał pracowników oraz własnej marki. Natura gry zespołowej ma odzwierciedlenie w życiu zawodowym, a przede wszystkim w pracy zespołowej - wyjaśnia Monika Reszko, koordynator turnieju.

To trzecia edycja corocznego wydarzenia, które w niecodzienny sposób łączy emocje sportowej rywalizacji z atmosferą biznesu. Pierwsza edycja turnieju z sukcesem odbyła się w 2011 roku na sopockiej plaży, gromadząc ponad 130 uczestników. Drugi turniej, to blisko 150 osób, zgromadzonych na plaży miejskiej w Gdyni. W tym roku rozgrywki odbędą się przy sopockim molo. Najlepsze drużyny nagrodzone zostaną biletami na finał Mistrzostw Świata w siatkówce plażowej w Starych Jabłonkach, rejsem po Bałtyku oraz analizą indywidualnego stylu zachowań Extended DISC.

- Mamy w firmie grupę pracowników, którzy są zapalonymi siatkarzami i po zeszłorocznym turnieju
 w okresie wakacji sami dopytywali o to, czy będzie kolejna edycja i czy Datera będzie brała udział. Myślę, że jest to już dość istotny punkt w rocznym kalendarzu firmy, na który wszyscy czekają, kiedy będą mogli zbudować zupełnie nowe zespoły w firmie, tym razem, aby rywalizować sportowo z innymi firmami
? mówi Dominik Zimakowski, z firmy Datera SA, która zajęła I miejsce w zeszłorocznym turnieju. 

W organizację wydarzenia oprócz Olivia Business Centre włączył się Polski Związek Piłki Siatkowej,  Stowarzyszenie Trefl Pomorze, Business Link Trójmiasto oraz Pracodawcy Pomorza. Zawody zostały objęte patronatem honorowym Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Prezydenta Miasta Sopot.

 

Zainteresowane firmy mogą rejestrować swój udział w Beach Volleyball Business Cup Sopot 2013 za pomocą strony http://bvbcup.pl/

 

Dodatkowe informacje:
Monika Reszko
tel.: 509 07 37 37
e-mail: monika.reszko@bvbcup.pl

Źródło TPS Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts