Finanse

OFE – który wybrać? Czy warto zmienić?

OFE – który wybrać? Czy warto zmienić?
autorem artykułu jest Michał Ciałoń

Firmy zarządzające naszymi emeryturami dobrze zarabiają. Wystarczy popatrzeć na siedziby ZUS. Podobnie firmy zarządzające [url http://zlotygrosz.eu/ofe]2 filarem (OFE)[/url] na “dzień dobry” zabierają z wpłaconej przez nas kwoty 7%,a potem co miesiąc opłatę za zarządzanie. Mają pomnażać nasze pieniądze, ale swoje wezmą również wtedy, kiedy z naszego konta pieniędzy ubędzie (jak się to dzieje od wielu miesięcy).
I co ciekawe, różnice w osiągnięciach poszczególnych [url http://zlotygrosz.eu/ofe]OFE[/url] są minimalne. Jak sobie zadasz trud i policzysz, to różnica w emeryturze wypracowanej przez najlepszy i najgorszy fundusz to tylko 10 zł!!
slonecznik3

Czy warto więc zmieniać fundusz?
Jednak WARTO zmienić [url http://zlotygrosz.eu/ofe]OFE[/url]- najlepiej co 2 lata. Z prostego powodu – żeby powalczyć o coś więcej niż o 10 zł wyższą emeryturę!!.

Spotkaj się agentem, który nie będzie ci zachwalał wbrew oczywistości, ze jego fundusz jest najlepszy (ile może być najlepszych funduszy?).
Spotkaj się z agentem, który pomoże Ci naprawdę zadbać o Twoją przyszłą emeryturę, czyli o o Twoje dzisiejsze dochody, z których część możesz zainwestować w przyszłą emeryturę.
Jak znaleźć takiego agenta [url http://zlotygrosz.eu/ofe]OFE[/url]? Zadzwoń 604 246 246Rozmowa z agentem [url http://zlotygrosz.eu/ofe]OFE[/url] to sposób na zdecydowanie WIĘKSZĄ emeryturę. Ale nie z każdym agentem…

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy