Finanse Wiadomości branżowe

Mobilne iPKO i Inteligo dla inwestorów giełdowych

Klienci Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego, którzy posiadają rachunek inwestycyjny powiązany z rachunkiem bankowym zyskali prosty i szybki dostęp do aplikacji maklerskiej poprzez smartfony. Nowe usługi mobilnego iPKO Light oraz Mini Inteligo

Klienci Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego, którzy posiadają rachunek inwestycyjny powiązany z rachunkiem bankowym zyskali prosty i szybki dostęp do aplikacji maklerskiej poprzez smartfony. Nowe usługi mobilnego iPKO Light oraz Mini Inteligo zapewniają najważniejsze funkcje niezbędne do zarządzania rachunkiem.

Dzięki rozszerzeniu zakresu oferty o odstępność usług maklerskich w kanałach bankowych iPKO oraz Inteligo na urządzeniach mobilnych, klienci zyskali możliwość szybkiego:

  • składania zleceń kupna i sprzedaży instrumentów finansowych bezpośrednio z poziomu konta osobistego iPKO lub Inteligo, a także internetowe stawki prowizji,
  • zarządzania rachunkiem maklerskim za pomocą telefonu,
  • swobodnego przejścia pomiędzy rachunkami inwestycyjnymi (właściciel, współwłaściciel, pełnomocnik) bez konieczności przelogowania,
  • swobodnego przejścia pomiędzy rachunkiem ROR oraz rachunkiem inwestycyjnym,
  • dostępu do rachunku bankowego ROR oraz rachunku inwestycyjnego za pomocą jednej aplikacji.

Aby skorzystać z usług wystarczy posiadać smartfon z dostępem do Internetu. Logowanie do serwisu mobilnego iPKO jest możliwe po wejściu poprzez urządzenie mobilne na stronę m.ipko.pl lub po wpisaniu w przeglądarce telefonu adresu www.ipko.pl

Usługi mobilnego iPKO i Inteligo dla rachunków powiązanych są kolejnym ułatwieniem dla inwestorów korzystających ze smartfonów. W maju tego roku Dom Maklerski PKO Banku Polskiego udostępnił dla wszystkich klientów nowoczesną platformę transakcyjną supermakler mobile. Aplikacja umożliwia wygodne zarządzanie rachunkiem inwestycyjnym z wykorzystaniem najpopularniejszych urządzeń mobilnych.

Od dłuższego czasu Dom Maklerski PKO Banku Polskiego dynamicznie rozwija kompleksową ofertę dla klientów detalicznych ? na początku 2012 roku wdrożył także nową wersję systemu transakcyjnego supermakler  ? jeden z najbardziej zaawansowanych serwisów internetowych na polskim rynku kapitałowym.

***

PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego. Skonsolidowany zysk netto PKO Banku Polskiego za 3. kwartały  2012 roku wyniósł 2,87 mld zł. Bank jest regularnie nagradzany w prestiżowych rankingach. Został uhonorowany nagrodą ?Bank of the Year in Poland? przyznawaną przez międzynarodowy miesięcznik ?The Banker?. Doceniono zarówno jego wyniki finansowe, jak i kompleksową modernizację. Instytut Rachunkowości i Podatków uhonorował Raport roczny PKO Banku Polskiego za 2010 rok Nagrodą Główną w konkursie ?The Best Annual Report? w kategorii Banki i instytucje finansowe. Bank otrzymał także Nagrodę Główną w rankingu ?50 największych banków w Polsce 2012? branżowego miesięcznika ?Bank?. Doceniona została m.in. dynamika wzrostu sumy bilansowej Banku, a także całokształt jego rynkowej aktywności. Dodatkowo ?Gazeta Bankowa? wyróżniła Bank za ?Najwyższą efektywność? w swojej kategorii. PKO Bank Polski po raz kolejny zwyciężył w badaniu infolinii bankowych przeprowadzonym przez firmę ARC Rynek i Opinia.
PKO Bank Polski jest również najsilniejszym wizerunkowo bankiem w kraju. Jest także najdroższą marką na polskim rynku bankowym. Specjaliści z magazynu ?The Banker? wycenili jej wartość na 1,5 mld dolarów, a w rankingu ?Rzeczpospolitej? - ?Polskie Marki 2011? jej wartość została określona na 3,75 mld złotych. Jest także najbardziej wartościowym krajowym bankiem, według rankingu ?100 najcenniejszych firm Newsweeka?. Działalność filantropijna PKO Banku Polskiego została doceniona przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, która przyznała Bankowi oraz Inteligo Financial Services statuetkę Dobroczyńcy Roku 2010, oraz przez Forum Darczyńców w Polsce, które przyznało Bankowi Nagrodę Specjalną za długoletnie i konsekwentne wspieranie działań społecznie użytecznych. Bank znalazł się w gronie najlepszych pracodawców sektora bankowego w rankingach przygotowanych w oparciu o opinie studentów. Wysoką pozycję Banku potwierdzają badania międzynarodowej firmy Universum Global, jak i stowarzyszenia AIESEC przeprowadzane wśród studentów najlepszych uczelni w kraju.

A to już wiesz?  Jak stworzyć strategię marketingową na 2014 rok?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy