Wiadomości branżowe

MasterCard? już gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 12 stycznia, ale już teraz uczestnicy programu MasterCard Rewards mogą wesprzeć Orkiestręzamieniając zgromadzone punkty na cegiełki.

 

Uczestnicy programu lojalnościowego MasterCard? Rewards mogą zamówić cegiełkę i w ten sposób zasilić konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wystarczy, że zalogują się do swojego konta MasterCard Rewards i w kategorii ?Akcje Charytatywne? wybiorą jedną z 5 cegiełek WOŚP o wartościach od 5 do 100 zł. Zebrane w ten sposób pieniądze MasterCard przeznaczy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jesteśmy dumni z tego, że jako sponsor możemy uczestniczyć w największej inicjatywie charytatywnej w Polsce, która od ponad 20 lat jednoczy miliony Polaków we wspólnym pomaganiu. Wierzymy, że grając z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy dołożymy sporą cegiełkę, która wesprze jej działalność i pomoże potrzebującym ? podkreśla Luiza Derek Business Leader, Marketing and PR Head w polskim oddziale MasterCard Europe.

Program MasterCard Rewards dedykowany jest użytkownikom karty płatniczej MasterCard. MasterCard wspiera WOŚP kompleksowo, będąc jednym z głównych sponsorów 22 finału. Program MasterCard Rewards aktualnie, jako jedyny na rynku stwarza Klientom możliwość wsparcia za pomocą cegiełek punktowych Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

 

O MasterCard

MasterCard (NYSE: MA), www.mastercard.com,jest firma technologiczną działającą w globalnym obszarze płatności. Obsługujemy najszybszą światową sieć przetwarzania płatności, łączącą konsumentów, instytucje finansowe, punkty handlowo-usługowe, rządy i przedsiębiorstwa w ponad 210 krajach i terytoriach. Produkty i rozwiązania MasterCard ułatwiają codzienne funkcjonowanie działalności handlowej, takiej jak zakupy, podróże, prowadzenie firmy  i zarządzanie finansami. Sprawiają, że są one bezpieczniejsze i sprawniejsze dla każdego użytkownika. Śledź nas na Twitterze @MasterCardNews,przyłącz się do dyskusji na Cashless Pioneers Blog oraz zapisz się, aby otrzymywać najnowszy biuletyn od Engagement Bureau

 

O MasterCard Worldwide:

MasterCard (NYSE:MA), www.mastercard.com, jest firmą technologiczną działającą w globalnym obszarze płatności. Obsługujemy najszybszą światową sieć przetwarzania płatności, łączącą konsumentów, instytucje finansowe, punkty handlowo-usługowe, rządy i przedsiębiorstwa w ponad 210 krajach i terytoriach. Produkty
i rozwiązania MasterCard ułatwiają codzienne funkcjonowanie działalności handlowej, takiej jak zakupy, podróże, prowadzenie firmy  i zarządzanie finansami. Sprawiają, że są one bezpieczniejsze i sprawniejsze dla każdego użytkownika. Śledź nas na Twitterze @MasterCardNews, przyłącz się do dyskusji na Cashless Pioneers Blog oraz zapisz się, aby otrzymywać najnowszy biuletyn od Engagement Bureau.

 

Źródło MasterCard. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy