Finanse Wiadomości branżowe

Marka NESCAFÉ DOLCE GUSTO podjęła współpracę ze spółką Cursor

Należąca do firmy Nestlé marka NESCAFÉ DOLCE GUSTO powierzyła spółce Cursor, należącej do Grupy Outsourcing Experts, kompleksową obsługę sklepu internetowego www.dolce-gusto.pl.

W ramach podjętej współpracy Cursor będzie realizował zamówienia konsumentów dokonujących zakupów w sklepie internetowym www.dolce-gusto.pl, który oferuje ekspresy, kawy i akcesoria marki NESCAFÉ DOLCE GUSTO. Do zadań Cursora należy pełen zakres usług: od magazynowania produktów, przyjmowania zamówień internautów i ich kompletacji, po fiskalizację sprzedaży, monitoring płatności i bezpośrednią współpracę z firmą  dystrybuującą przesyłki. Infrastruktura dedykowana do obsługi projektu obejmuje wydzieloną powierzchnię magazynową o pojemności kilkuset miejsc paletowych, a także specjalistyczne stanowiska do pakowania zamówień i fiskalizacji sprzedaży.

Wsparcie działalności e-sklepu NESCAFÉ DOLCE GUSTO to kontynuacja współpracy firmy Nestlé ze spółką z Grupy OEX. Dotychczas Cursor realizował na rzecz Nestlé działania w zakresie m.in. zarządzania i obsługi materiałów POS dla kilkuset handlowców firmy.

 

***

NESCAFÉ DOLCE GUSTO to innowacyjny i wygodny system, który dzięki specjalnym ekspresom i kapsułkom z najwyższej jakości kawą mieloną, pozwala na przygotowanie w domu pysznej kawy jak z kawiarni. Ten wyjątkowy koncept łączy doświadczenie i kawową wiedzę marki NESCAFÉ z innowacyjną technologią marki KRUPS. Bogaty asortyment napojów pozwala przygotować m.in. gorące Latte Macchiato, zimne Ice Cappuccino czy mocne Espresso Intenso, bo kawa nie musi być zawsze czarna. Więcej informacje na temat wszystkich napojów, ekspresów i akcesoriów NESCAFÉ DOLCE GUSTO, a także sklep internetowy na stronie www.dolce-gusto.pl.

Cursor S.A. specjalizuje się w projektowaniu i realizacji złożonych procesów sprzedażowych, zarządzaniu zasobami ludzkimi w zakresie organizacji zespołów handlowych, merchandisingu oraz wsparcia promocyjnego. Zarządza największymi w Polsce centrami logistycznymi dedykowanymi magazynowaniu i dystrybucji materiałów wsparcia sprzedaży. W 2009 roku spółka Cursor poszerzyła swoje kompetencje o obsługę programów lojalnościowych, sklepów internetowych oraz projekty co-packingowe. Dysponuje rozbudowaną siecią kilku tysięcy pracowników terenowych oraz zapleczem biurowym w 24 miastach na terenie Polski. Więcej informacji o Cursor S.A. znajdą Państwo na www.cursor.pl.

 

Kontakt dla mediów:

Iwona Zaczek, Brand PR Coordinator, Nestlé Polska S.A.

iwona.zaczek@pl.nestle.com

Tel. 22 607 26 24, mobile: +48 600 204 933

Ul. Szturmowa 2, 02-678 Warszawa

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy