Finanse Wiadomości branżowe

Kredyty gotówkowe dla Klientów Banku Pocztowego

Klienci Banku Pocztowego korzystający z rachunków osobistych mogą wnioskować o kredyt gotówkowy nie tylko na podstawie zaświadczenia o wysokości dochodów.

W artykule „Kredyty na oświadczenie wciąż w ofercie banków” opublikowanym 19.01.2012 w Dzienniku Gazecie Prawnej, poruszony został temat kredytów na oświadczenie oraz tych, które takie usługi zastąpiły. Bank Pocztowy chce uzupełnić informacje o swojej ofercie, jakie znalazły się w ww. artykule.

Bank Pocztowy oferuje szereg produktów kredytowych uwzględniających różne potrzeby Klientów. Jednym z takich produktów jest „Kredyt gotówkowy udzielany na inny dokument pozwalający na weryfikację dochodu” oferowany wyłącznie obecnym Klientom Banku, którzy posiadają Pocztowe Konto Standard lub Pocztowe Konto Nestor.

Wypełniając zalecenia związane z rekomendacją T Bank Pocztowy weryfikuje wysokość dochodów Klientów wnioskujących o ww. kredyt gotówkowy. Weryfikacja ta jest przeprowadzana na podstawie informacji innych niż zaświadczenie o wysokości dochodów.

Wysokość ww. kredytu może wynieść maksymalnie 5000 zł, natomiast okres kredytowania waha się w przedziale 6 do 60 miesięcy. Oprocentowanie  wynosi 24%. 

Dodatkowo kredyt ten charakteryzuje się innymi parametrami od standardowej oferty kredytów gotówkowych Banku Pocztowego.  

Bank Pocztowy oferuje kredyty gotówkowe w wysokości od 500 zł do 100 000 zł. Okres kredytowania może wynieść nawet 150 miesięcy. W ramach Zimowej promocji kredytów gotówkowych oprocentowanie wynosi 12,49%, natomiast prowizja to 0%. Promocja trwa do 31 marca br.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #dla   #firm   #klient   #nowych