Finanse

Kredyt mieszkaniowy dla studentów

Kredyt mieszkaniowy dla studentów.
autorem artykułu jest Beata Madej

Kredyt mieszkaniowy jest dostępny dla studentów lub absolwentów (do roku po ukończeniu studiów) wyłącznie dla osób o dobrej historii kredytowej, tzn. nie posiadających zadłużeń w spłatach innych kredytów.

Jest to nowość na Polskim rynku, ponieważ do tej pory banki niechętnie udzielały kredytów studentom z uwagi na brak możliwości należytego udokumentowania dochodów.
W tej chwili jedynym warunkiem aby uzyskać kredyt mieszkaniowy jest fakt bycia studentem oraz poręczenie rodziców lub miesięczne wpływy na konto w wysokości raty odsetkowej przyszłego kredytu.

1162334_constructing_tower1
Biorąc pod uwagę wymagania banków przy ocenianiu zdolności kredytowej osób starających się o kredyt mieszkaniowy są to naprawdę bardzo małe wymagania.Do tego maksymalna kwota kredytu może wynosić aż 300 000 złotych.
W dzisiejszych czasach wynajmowanie mieszkania się nie opłaca, ponieważ ceny wynajmu są często wyższe niż rata kredytu mieszkaniowego.Po co płacić za wynajem skoro można taką samą kwotą spłacić swoje mieszkanie ?

Dodatkowym atutem takiego kredytu jest to że można go zaciągnąć w PLN, CHF lub EUR oraz nie jest wymagany uregulowany stosunek do służby wojskowej.Oczywiście jak w każdym przypadku są też i wady, najważniejsza to warunek że nieruchomość którą zamierzamy sfinansować takim kredytem musi być położona w miejscu studiowania, a nie każdy zamierza zostać w mieście w którym jest na studiach.

Ale napewno jest to alternatywa dla młodych ludzi którzy do tej pory mogli jedynie pomarzyć o swoim mieszkaniu.
Po więcej informacji zapraszam pod następujące adresy:
http://www.firmamadmaj.home.pl” target=”_blank”>
http://www.firmamadmaj.home.pl
.Bardzo obszerny opis kredytu i wymagań aby go uzyskać oraz możliwość złożenia wniosku on-line znajduje się na stronie:
http://www.madmaj.systempartnerski.pl” target=”_blank”>
http://www.madmaj.systempartnerski.pl
.

Mam nadzieję że artykuł chociaż trochę przybliżył studentom tematykę kredytu mieszkaniowego, ponieważ nie wszyscy wiedzą że są kredyty również dla nich.Kredyty ,pożyczki i inne usługi bankowe przez internet

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #dla   #dno   #fundusze emerytalne   #fundusze inwestycyjne   #stopa   #za