Biznes

Jak zarobić by sie nie narobić?

Jak zarobić by sie nie narobić?
autorem artykułu jest Dariusz Dłużeń

plum_blossoms_4
Większość ludzi chce trochę dorobić, ale jednocześnie nie chce się podjąć pracy na dodatkowym etacie. Na szczęście istnieje kilka sposobów na zarobienie ekstra gotówki, niektóre z nich nie wymagają nawet wychodzenia z domu. Poniżej przedstawię kilka sposób na łatwe zarobienie paru dodatkowych groszy.

– Sprzedawaj na aukcjach internetowych. Jeśli rozejrzysz się po swoim domu na pewno znajdziesz wiele przedmiotów, których nie używasz lub już Ci się po prostu znudziły a które z pewnością znajdą nabywców na allegro.pl. Tak samo można sprzedawać wyroby rękodzielnicze. Unikalne i oryginalne przedmioty szybko znajdują nowych właścicieli. Możesz zarabiać w ten sposób o każdej porze dnia i nocy a z domu musisz wyjść tylko po to żeby wysłać przesyłkę.

– Sprzedawaj na targu staroci. Strychy i piwnice naszych domów kryją wiele rupieci, które mogą zostać sprzedane na targu staroci. Targi takie są organizowane w większości większych miast, przeważnie w weekendy więc nie ma konieczności brania urlopu.

– Zapisz się do programu partnerskiego. Wiele sklepów internetowych prowadzi programy partnerskie, które stwarzają możliwość całkiem niezłych zarobków dla każdego internauty. Żeby zarabiać w ten sposób wystarczy, że dodasz link partnerski do sygnaturki na Twoim ulubionym forum lub polecisz dany produkt wszystkim znajomym. Chcąc zarabiać większe sumy, będziesz musiał założyć bloga lub stronę www. Większość pp zapewnia materiały marketingowe i pomoc bardziej doświadczonych partnerów.

– Zostań tajemniczym klientem, czyli mystery shopping. W Polsce taki sposób kontroli sklepów zdobywa coraz większą popularność. Istnieje już około 40 firm specjalizujących się w takich badaniach. Twoim zadaniem będzie odwiedzenie sklepu i sprawdzenie jakości obsługi i jakości oferowanych produktów. Po wszystkim będziesz musiał udzielić odpowiedzi na kilkanaście pytań. Za jedną wizytę otrzymasz od 20 do 40 złotych, czasem kilkadziesiąt zł. na zakupy. Jak widzisz oprócz gotówki, możesz zjeść za darmo w restauracji lub kupić modne spodnie. Idealne zajęcia dla zakupoholika. Najłatwiej zostać tajemniczym klientem, rejestrując się przez internet w bazie którejś z firm badawczych.

Jak widzisz istnieje całkiem sporo sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Większość z nich możesz wykonywać w trakcie swojej zwyczajnej aktywności. np. cotygodniowych zakupów lub surfowania po ulubionych stronach www. Z pewnością nie jest to droga do zarabiania ogromnych ilości pieniędzy, jednak lepszy rydz niż nic.

Proszę o nie podmienianie moich linków partnerskich.Wszystko co potrzebne do osiągnięcia sukcesu Samodoskonalenie i Szybka nauka

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy