Finanse

Jak Robert Kiyosaki stał się finansowo niezależny w niespełna dziesięć lat!

Jak Robert Kiyosaki stał się finansowo niezależny w niespełna dziesięć lat!
autorem artykułu jest Daniel Janik

Ojciec z synkiem byli na spacerze w górach W pewnej chwili chlopiec potknął się i upadł krzycząc: “AAhhhhhh!!!” Ku swemu zdziwieniu, usłyszal głos w górach, który odpowiedział: “AAAhhhhhhhhhhh!!!” Zdziwiony krzyknął:, “Kim jesteś?” Otrzymał odpowiedź, “KIM JESTEŚ?” Rozzłoszczony krzyknął “Tchórz!” Odpowiedź brzmiała “TCHÓRZ!” Spojrzał na swojego ojca pytając, “O co tu chodzi?” Ojciec śmial sie mówiac: “Posłuchaj uważnie: sam glośno krzyknął: “Podziwiam Cię” a głos odpowiedział: “PODZIWIAM CIĘ!” Znowu krzyknął: “Jesteś najlepszy!” – A głos odpowiedział: “Jesteś najlepszy!” Zaskoczony malec nic nie rozumiał. Wtedy to ojciec wyjaśnił: “Ludzie nazywają to ECHEM, lecz tak naprawdę to GŁOS STWORZENIA. Odpowiada Ci zawsze tym, co mówisz lub z siebie dajesz. Twoje życie jest po prostu odbiciem Twoich słów i czynów i zawsze otrzymujesz zwielokrotnione wynagrodzenie. Jeśli pragniesz otrzymać więcej miłości, daj ją wpierw! Jeśli pragniesz poprawić jakość swojego życia, zmień je. Życie zapłaci Ci zawsze tym, co w nie sam wniosłeś”
1054201_www1
Jeśli pragniesz coś w życiu osiągnąć, ale nigdy Ci się nie udało, to może trzeba zacząć robić to inaczej, a może wręcz należałoby zrobić coś innego, nowego, lepszego a zaprzestać czynić to, co do tej pory?
Czy potrafisz sobie wyobrazić siebie samego za dziesięć, dwadzieścia lat? Czy potrafisz uwierzyć w to, że możesz wtedy nie pracować i jednocześnie żyć na odpowiednio wysokim poziomie będąc już finansowo niezależnym?
Czy wiesz w jakim chciałbyś mieszkać domu?
A gdzie pojechałbyś na wakacje?
Jakie samochody stałyby w Twoim garażu?
Jednym słowem – czy masz marzenia?
Wszyscy, którzy osiągnęli sukces twierdzą, że to co zmuszało ich do największego wysiłku i zarazem dawało poczucie radości i sensu życia, to siła marzeń.
Marzenia są energią i pchają nas ku leszej przyszłości. Bez marzeń ciągle stalibyśmy w miejscu…
“Można wybaczyć dziecku, że boi się ciemności, ale trudno wybaczyć dorosłemu gdy boi się światła.
Kto traci bogactwo, traci wiele – kto traci marzenia, traci wszystko.”
A więc jakie są Twoje marzenia?
Odrzuć teraz wszelkie ograniczenia i wyobraź sobie siebie osiągającego to, o czym zawsze marzyłeś… A następnie to zapisz na papierze, bowiem to, co zapisane nabiera jeszcze większej mocy!
Wielkość człowieka mierzy się wielkością jego marzeń!
Czy pragniesz osiągnąć finansową niezależność, by móc więcej czasu poświęcać rodzinie, oddać się ulubionemu hobby, podróżować po świecie, czy cokolwiek tylko zapragniesz? Podziwiam Cię i cieszę się razem z Tobą tym, że tak szybko potrafisz podjąć trafną decyzję! Czy jesteś na tyle odważny, by walczyć w imię własnego szczęścia?
Robert Kiyosaki też miał taki problem jak Ty, jak My, teraz i świetnie sobie z tym poradził. Teraz jest multimilionerem i już nie musi pracować (ale pracuje, bo to po prostu lubi). A jak to osiągnął opisuje w swojej rewelacyjnej książce, w której ujawnia swój fenomenalny sukces. Książka ta ma tytuł: “Młody bogaty rentier” i tłumaczy jak stać się zamożnym i na zawsze takim pozostać!
Ale UWAGA, nie jest to książka dla wszystkich! Jest to książka dla tych, którzy nie planują ciężko pacować przez całe swoje życie i nie planują , że na emeryturze będą jeszcze biedniejsi niż otrzymując pensję.
Książka ta dostępna jest na stronie bogatyojciec.pl
Jeśli pragniesz zrealizować swoje marzenia to wejdź tam teraz i po prostu zamów egzemplarz!
PS. Jeśli chesz być tam, gdzie jeszcze nie byłeś, musisz iść drogą, którą nigdy nie szedłeś. Jeśli chcesz osiągnąć to, czego nigdy nie miałeś, musisz robić to, czego nigdy nie robiłeś.
PS2. Czy myślisz, że warto zaufać komuś kto osiągnął finansową niezależność startując od zera a teraz jego książki okupują czołowe miejsca na światowych listach bestsellerów?Bezpieczeństwo Twojej firmy
Misja: sukces

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Similar Posts