Wiadomości branżowe

ING Bank Śląski na podium rankingu internetowych kont osobistych

Konto z Lwem Direct ING Banku Śląskiego zajęło II miejsce w rankingu internetowych kont osobistych. Badanie zostało przygotowane przez portal TotalMoney.pl. Analitycy portalu TotalMoney.pl przeanalizowali oferty banków, posiadających w swojej ofercie konta osobiste dla klientów indywidualnych. Porównano zarówno internetowe konta osobiste, jak i „tradycyjne”, z udostępnioną

Konto z Lwem Direct ING Banku Śląskiego zajęło II miejsce w rankingu internetowych kont osobistych. Badanie zostało przygotowane przez portal TotalMoney.pl.

Analitycy portalu TotalMoney.pl przeanalizowali oferty banków, posiadających w swojej ofercie konta osobiste dla klientów indywidualnych. Porównano zarówno internetowe konta osobiste, jak i ?tradycyjne?, z udostępnioną bankowością elektroniczną.

Najważniejsze zalety Konta z Lwem Direct ING Banku Śląskiego to m.in.: brak opłat za prowadzenie (?), darmowe przelewy przez Internet czy bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. ING Bank Śląski nie zapomina także o klientach chcących oszczędzać. Mogą oni korzystać m.in. z Otwartego Konta Oszczędnościowego oprocentowanego 3% w skali roku czy dwóch programów oszczędnościowych: Smart Saver,  automatycznie zbierającego małe kwoty pozostające po zaokrągleniu kwoty transakcji (przelewu czy transakcji kartą) i przekazującego je na atrakcyjnie oprocentowany rachunek oraz Dream Saver ? pomagającego oszczędzić pieniądze na wymarzony cel ? podaje portal TotalMoney.pl.

Redakcja TotalMoney.pl premiowała brak opłat za usługi związane z użytkowaniem konta, w tym: przelewy, wypłaty z ?obcego? bankomatu i korzystanie z karty debetowej. Jednocześnie przyznawano punkty za dostępne dodatki i bonusy, a także opcję otwarcia konta całkowicie online. Na ocenę znacząco wpłynęły również udostępnione możliwości oszczędzania oraz użytkowania bankowości mobilnej. Szczegóły rankingu dostępne są na stronie TotalMoney.pl.

Konto z Lwem Direct to wielofunkcyjne bezpłatne konto osobiste z dostępem do pieniędzy przez Internet, telefon, sieć bankomatów i oddziałów w całej Polsce. Oprócz pełnej funkcjonalności rachunku internetowego, umożliwia m.in. wygodne oszczędzanie z programem Smart Saver, spersonalizowanie wizerunku karty płatniczej, udział w programie lojalnościowym Bankujesz-zyskujesz.


dostarczył infoWire.pl

Źródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  IKO w 840 drogeriach Rossmann

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy