banki

Infolinia 0801 08 08 98 w BRE Leasing

Z dniem 12 kwietnia 2010 roku, w BRE Leasing Sp. z o.o. zacznie działać numer telefonu 0 801 08 08 98 tzw. Infolinia.

Infolinia to ogólnopolski numer telefonu, pod którym osoba dzwoniąca, może w sposób łatwy i szybki połączyć się z właściwym działem czy też uzyskać bliższe informacje dotyczące działalności firmy, szczegółów oferty, obsługi umów leasingu Klienta itp. Po wybraniu numeru infolinii 0 801 08 08 98 lektor poinstruuje dzwoniącego, za pomocą, jakich przycisków z klawiatury telefonu połączy się z daną funkcją z menu, np. proszę wcisnąć, 2 aby połączyć się z działem Produkty leasingowe. Dzięki temu Klient zostanie przekierowany pod wskazany numer telefonu, a także po rozpoznaniu numeru kierunkowego – do właściwego mu oddziału BRE Leasing. Za pomocą Infolinii dzwoniący bez osoby pośredniczącej sam wybiera dział, z którym chce się połączyć, odsłuchać ofertę firmy, czy też wybrać odpowiedni temat rozmowy.

1266953_limousine[1]?Obecna, dynamicznie zmieniająca się sytuacja rynkowa wymusza wprowadzanie kolejnych, nowoczesnych narzędzi ułatwiających kontakt Klienta z firmą. Dlatego też zdecydowaliśmy się na uruchomienie w naszej Spółce jednego numeru 0801 08 08 98, dedykowanego do obsługi wszystkich naszych Partnerów Handlowych, Klientów.? ? mówi Ewa Szałachowska, Kierownik Zespołu Marketingu BRE Leasing.

IVR (ang. Interactive Voice Response) tworzona jest na podstawie scenariuszy opracowanych adekwatnie do potrzeb firmy tak, aby Klient mógł uzyskać wszystkie niezbędne informacje dzwoniąc na Infolinię. Dysponując takim narzędziem kontakt Klienta z BRE Leasing stanie się bardziej przyjazny i skuteczny. Poza godzinami pracy lub przy długim oczekiwaniu na połączenie dzwoniący będzie miał możliwość pozostawienia informacji na skrzynce głosowej.

Dostawcą tej usługi jest warszawska firma TeleInfo.

Sukcesywnie numer 0801 08 08 98 będzie promowany we wszystkich materiałach firmowych, promocyjnych, reklamowych (12 kwietnia 2010 roku rusza również kampania reklamowa BRE Leasing w TVN CNBC).

Informacja o firmie

BRE Leasing Sp. z o.o. jest jedną z najstarszych firm leasingowych w Polsce. Działa od 1991 r. wdrażając najnowocześniejsze rozwiązania i realizując pionierskie projekty.

Misją BRE Leasing jest dostarczanie Klientom najlepszych rozwiązań w leasingu, aby przyczynić się do optymalnego rozwoju ich firm.

Dla wymagających Klientów

Oferta BRE Leasing zaspokaja potrzeby korporacji i instytucji, małych i średnich przedsiębiorstw oraz mikroprzedsiębiorstw, niezależnie od ich wielkości, branży i zakresu działalności. Firma zapewnia wysoki poziom zindywidualizowanych usług, połączonych z fachowym doradztwem. Doradca Klienta dba o profesjonalną analizę i prowadzenie projektu w zakresie finansowania, obsługi handlowej i prawnej oraz udziela wsparcia w negocjacjach z dostawcami.

www.bre-leasing.com.pl

info@bre-leasing.com.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy