Finanse Wiadomości branżowe

Getin Bank od dzisiaj w Dotpay

Dotpay, niekwestionowany lider rynku płatności elektronicznych, ponownie wzbogaca swoją ofertę. Do listy obsługiwanych przelewów dodać można kolejny kanał płatności – Przelew z GetinBanku. Płatności za pomocą

Dotpay, niekwestionowany lider rynku płatności elektronicznych, ponownie wzbogaca swoją ofertę. Do listy obsługiwanych przelewów dodać można kolejny kanał płatności – Przelew z GetinBanku.

Płatności za pomocą przelewów internetowych cieszą się coraz większą popularnością wśród kupujących. Coraz więcej użytkowników  ma dostęp do bankowości online, co umożliwia błyskawiczną zapłatę za zakupy. Po wybraniu kanału płatności w serwisie Dotpay, kupujący jest przekierowywany na strony bankowe. Dotpay informuje sklep o  dokonanej płatności, dzięki czemu może on rozpocząć realizację zamówienia ju w kilka minut po dokonaniu zakupu.

Getin Bank jest detaliczną częścią ogólnopolskiego Getin Noble Bank SA, należącego do najbardziej dynamicznie rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. Jest to także największy ogólnopolski bank stworzony od podstaw przez polski prywatny kapitał.

Dotpay to pionier polskiego rynku płatności elektronicznych i jego lider. Krakowska firma oferuje sklepom internetowym możliwość udostępnienia kupującym kilkudziesięciu kanałów płatności. Wśród najpopularniejszych są przelewy transferowe i płatności kartami płatniczymi, a także płatności Premium SMS.

A to już wiesz?  Emisja 5. transzy obligacji na rynek krajowy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy