Wiadomości branżowe

Doradcy Finansowi Aspiro z Certyfikatami ZBP

36 Doradców Finansowych Aspiro SA uzyskało prestiżowe Certyfikaty nadawane przez Związek Banków Polskich w ramach Systemu Standardów Kwalifikacyjnych. Jest to proces nadawania profesjonalnych stopni zawodowych w systemie finansowym powstały z inicjatywy Banków i Szkół Bankowych oraz Związku Banków Polskich, który służy stałemu podnoszeniu kwalifikacji

36 Doradców Finansowych Aspiro SA uzyskało prestiżowe Certyfikaty nadawane przez Związek Banków Polskich w ramach Systemu Standardów Kwalifikacyjnych. Jest to proces nadawania profesjonalnych stopni zawodowych w systemie finansowym powstały z inicjatywy Banków i Szkół Bankowych oraz Związku Banków Polskich, który służy stałemu podnoszeniu kwalifikacji zawodowych kadr finansowych w Polsce. Firma Aspiro SA jako pierwsza firma pośrednictwa finansowego w Polsce,przystąpiła do Systemu Standardów Kwalifikacyjnych w Bankowości Polskiej.

25 listopada br. podczas uroczystej Gali w Klubie Bankowca w Warszawie, Pan Krzysztof Pietraszkiewicz, Prezes Związku Banków Polskich, wręczył pierwsze Certyfikaty dla Doradców Finansowych Aspiro SA. Doradcy Aspiro, uzyskali tego dnia33 Certyfikaty Samodzielnego Pracownika Bankowego i 3 Certyfikaty Dyplomowanego Pracownika Bankowego. Aby otrzymać powyższe stopnie zawodowe na danym poziomie pracownicy Aspiro SA spełnili wymogi stawiane przez System Standardów. Każdy pracownik musiał wykazać się odpowiednim stażem pracy w sektorze finansowym, posiadać rekomendację banku – uczestnika Systemu Standardów (w przypadku Aspiro SA to BRE Bank SA , dzisiejszy mBank SA) a w przypadku stopnia Dyplomowanego Pracownika Bankowego dodatkowo posiadać zdany egzamin na Europejski Certyfikat Bankowca EFCB.  

?Cieszymy się, że tak duża grupa naszych pracowników przystąpiła do procesu standaryzacji i otrzymała potwierdzenie z ZBP nadania stopnia zawodowego. Ci pracownicy wykazali się wysoką wiedzą, umiejętnościami i postawą godną naśladowania i przyznania Certyfikatu. Przystępując do systemu, którego podstawą są Standardy Kwalifikacyjne chcieliśmy zapewnić naszym klientom jak najlepszą obsługę podnosząc kwalifikacje doradców w każdej placówce. Jest to dla nas bardzo nobilitujące? ? mówi Dominik Skrzycki Aspiro.

Informacje o firmie:

Aspiro jest firmą doradztwa finansowego oferującą szeroką gamę produktów i usług finansowych, w tym produkty kredytowe, inwestycyjne oraz ubezpieczeniowe. Aspiro powstała w 2009 roku i należy do jednej z największych grup finansowych w Polsce ? Grupy mBank. Spółka dysponuje wysoko rozwiniętą siecią sprzedaży, którą tworzy blisko 600 doradców pracujących w 115 punktach na terenie całego kraju.

A to już wiesz?  Tarcza branżowa trafi pod obrady Senatu. Możliwe rozszerzenie listy sektorów uprawnionych do pomocy

W ofercie Aspiro znajdują się produkty i usługi finansowe renomowanych instytucji finansowych, w tym m.in. Alior Bank, Bank BPH, Bank Pocztowy, Benefia, BGŻ, BNP Paribas, BOŚ, BRE Ubezpieczenia, BZ WBK, Credit Agricole, Citi Handlowy, Deutsche Bank PBC, Euro Bank, Generali, Getin Noble Bank, Idea Bank, ING, mBank, Meritum Bank, Bank Pekao, PKO BP, Raiffeisen Polbank, Wealth Solutions.

Firma Aspiro SA posiada certyfikat ?Firma Godna Polecenia?.

Informacje na temat Aspiro, partnerów oraz oferty można znaleźć na stronie: www.aspiro.pl

Źródło Aspiro. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy