Finanse

Bank BGŻ promuje kredyt mieszkaniowy bez prowizji

W Banku BGŻ trwa kampania reklamowa wspierająca sprzedaż kredytu hipotecznego. Celem kampanii jest poinformowanie rynku o preferencyjnej cenie kredytu hipotecznego ? osoby, które w okresie

W Banku BGŻ trwa kampania reklamowa wspierająca sprzedaż kredytu hipotecznego. Celem kampanii jest poinformowanie rynku o preferencyjnej cenie kredytu hipotecznego ? osoby, które w okresie promocji trwającej do 1 lipca wezmą kredyt ? nie zapłacą prowizji za jego udzielenie.

? Hasło kampanii brzmi: ?Będziesz chciał się pochwalić swoim nowym mieszkaniem?. Bohaterem spotu telewizyjnego jest szczęśliwy właściciel nowego mieszkania, które sfinansował dzięki kredytowi w Banku BGŻ. Jego radość jest tak wielka, że posuwa się do małego podstępu, aby tylko pochwalić się swoim mieszkaniem ? powiedziała Małgorzata Wagner, dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej w Banku BGŻ. Stawiamy na prostotę produktu, w przypadku kredytu hipotecznego minimalizuje to niezbędne formalności, co w połączeniu z obniżeniem kosztów, stawia nasz produkt w czołówce kredytów mieszkaniowych na rynku ? dodała Małgorzata Wagner.

Trwająca do końca maja 2010 r. kampania będzie skoncentrowana przede wszystkim na telewizji, gdzie będzie emitowany 15 ? sekundowy spot reklamowy. Działania reklamowe obejmują także prasę, Internet oraz radio. Wsparciem będą też promocyjne naklejki na witrynach oddziałów oraz ulotki.

Kredyt hipoteczny w Banku BGŻ udzielany jest:
? w złotych
? nawet do 100 proc. wartości nieruchomości
? na okres do 40 lat

Od stycznia 2010 roku dostępny jest także kredyt preferencyjny w ramach programu ?Rodzina na swoim?. Osoby zaciągające kredyt otrzymują dofinansowanie nawet do 50 proc. odsetek przez 8 lat spłaty kredytu.

Za pomysł kreatywny kampanii odpowiada współpracującą z bankiem agencja reklamowa Grandes Kochonos.

http://media.bgz.pl/pr/161592/bank-bgz-promuje-kredyt-mieszkaniowy-bez-prowizji

A to już wiesz?  Kryzys finansowy, a nasze bezpieczeństwo

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy